<< Předchozí obrázek | Zpět do Galerie | Následující obrázek >>

Tak pojď - knížka povídek

autor: Sandras, 03. 04. 2018, 09:05:35, zobrazeno: 1386x, rozlišení: 466x700px, velikost: 484 KB, sekce: Galerie Sandras

Foto na titulní straně : Ing.Alfred Krzemieň


e-knihu " Tak pojď" tvoří 11 povídek. Některé jsou veselé, jiné emotivní, ve všech je kousek lásky a ta má mnoho podob. Děj části povídek se odehrává za totality, další příběhy jsou z 21.století.


Tak poď do života, za kamarády, do přírody ...

Přidat komentář

Jméno (volitelné)
Web (volitelné)
Email (volitelné)

Zpráva (povinné)Napsal: Karel Plašil, 20. 01. 2019, 12:01:36

V příbězích je zachycen niterný vztah autorky k přírodě a jejich obyvatelům a to jak zvířatům, ptákům, tak k lidem. Mám rád psychologicky laděné příběhy, které mě nutí k zamyšlení. To jsem zde našel. Především "Zabíjel něžně" a "Zelený ostrov."


Napsal: Věra, 01. 07. 2018, 17:56:04

Nejvíc se mě líbila povídka Nepanimáju, asi proto, že rodiče mají podobné zážitky, já jim to nevěřila. Je to smutné, ale zábavně napsané. Dala jsem přečíst rodičům, e-knihy odmítají, ale Nepanimáju si přečetli a řehtali se. Také se mě líbí Tři kamarádi a Rodokmen. Mám dvě sestry a táta z nás občas dělá kluky.


Napsal: Marie, 29. 06. 2018, 21:48:50

Povídku Květinové děti jsem četla v novinách. Byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Téma o tom jak se provalilo při podobné příležitosti – úraz, nemoc, nehoda a potřeba darovat orgán, že otec není otec a že manželka byla nevěrná a léta se to nevědělo, jsem už párkrát četla nebo viděla. V této povídce je to jinak a zajímavější, ani ona o tom nevěděla a žila léta v omylu.


Napsal: Saša Sandras, 16. 05. 2018, 13:48:17

Dobrý den, pane Platný, omlouvám se, že píši až nyní. Jedná se o e-knihu, kterou můžete číst ve čtečce, v chytrém mobilu ale i na obrazovce PC ve formátu pdf. Zadejte si do vyhledávače: Saša Sandras Tak pojď a naskočí vám možnosti, kde knížku koupit. Třeba: PALMKNIHY, KOSMAS, eReading.cz, alza.cz , bux.cz, Google Play.


Napsal: Waldemar Plch, 03. 05. 2018, 10:44:59

Knizka povidek,,Tak pojd" se da precist doslova jednim dechem. Je to takove prijemne,lehke povidani,kterym si muzete zprijemnit vecery.
V povidkach je urcita ,,alegorie" na zivotni situace,se kterymi se muzete potkat kdykoliv,kdekoliv .
Nejlepe se me libily zrovna ty prvni dve povidky: Kvetinove deti(clovek mini,osud meni) a druha: Muj prvni manzel(oplacet zlo zlem je jednodussi,nez oplacet dobrem).
Na poslednim miste skoncila povidka Tanecni s Kometou,ne pro sloh a namet,ale proto,ze jsem to vsechno prozival minuly tyden nazivo a s plnym zaprahem nejen u obrazovky,ale hlavne na stadionu a na ,,Zelnaku"! Takze potom vse ostatni se me jevilo takove mdle,malo vyrazne!!!!!!!!!!!!!!!
Casu,straveneho u teto knizky nelituji. Waldemar PLCH,legenda country


Napsal: Petr Gratias, 30. 04. 2018, 20:16:08

Literární počin brněnské autorky Saši Sandras – Tak pojď – je zajímavou kolekcí mikropovídek, které mají onu schopnost si získat mainstreamového čtenáře, ale domnívám se, že i milovníka psychologicky laděných příběhů, které nám kniha nabízí. Autorka se zde zajímavým, mnohdy velmi niterným způsobem rozhodla nabídnout minipříběhy z různých oblastí, z nichž mnohé mají dost silnou výpovědní hodnotu. Pohybujeme se v destinacích dětského světa, období dospívání, stejně tak jako lidské zralosti. Na krátkém formátu se nám zde odvíjejí různé příhody, při kterých se můžeme zasmát, zesmutnět, stejně tak jako zasnít, ale zároveň kroutit hlavou nad absurditami. Akcentoval bych například povídku Nepanimaju…. Z autorčiných příběhů lze vycítit nejenom lásku ke zvířatům, dětem, cestování, objevování, ale možná i k psychologickému nazírání na identitu jednotlivých postav a postaviček jejích příběhů. Knihu povídek – Tak pojď – lze bez uzardění doporučit všem typům čtenářů bez ohraničení věkem nebo sociálním postavením. Dnešní hektická doba příliš nepřeje čtením obsáhlých románových beletrií, ale je nakloněna právě povídkovým příběhům, kterým Saša Sandras dokáže vdechnout vlastní život, který si trochu citlivější, ale především fantazií oplývající čtenář dokáže převést do reality bez příkras. Pokud chcete zalistovat lidskými osudy a ztotožnit se s autorčinými mnohdy nevšedními pocity, našli jste ve stránkách knihy svůj cíl…. PETR GRATIAS – hudební novinář a publicista


Napsal: Jakub Platný, 29. 04. 2018, 15:45:14

Kde se dá knížka koupit?


(c) 2007 Saša Sandras & Don. Počet návštěv: 2025465, tato sekce: 1149155. Webdesign Michal Škrabálek